9 Kasım 2012 Cuma

Aykut Yakalı

TLS Lojistik, İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü’nün düzenlediği 16. Sektör Günleri’nin Lojistik Sektörü sponsoru oldu.

Konuya ilişkin yazılı açıklama şöyleydi:

Rekabetçi lojistik çözümleri ile müşterilerine hizmet veren TLS Lojistik, İTÜ tarafından
bu yıl on altıncısı düzenlenen Sektör Günleri etkinliğinin lojistik sektörü sponsoru oldu. 7 Kasım'da üniversitenin Maçka kampüsünde gerçekleştirilen etkinlikte TLS Lojistik Genel Müdür Yardımcısı Aykut Yakalı, gençlerle deneyimlerini paylaştı.
Aykut Yakalı, konuşmasında dünyanın hızlı bir değişim sürecinden geçtiğini örnekleriyle
anlattı. TLS Lojistik'in de değişimin öncüleri arasında yer aldığını kaydeden Yakalı, TLS Lojistik'in global ölçekte hizmet veren yerel bir marka olduğunu belirtti. Müşterilerin
tüm lojistik ihtiyaçlarını eksiksiz karşıladıklarını söyleyen Yakalı, dünya markalarıyla gerek yurtiçinde gerek uluslararası pazarda kıyasıya rekabet ettiklerini vurguladı. 2017'de cirolarını 1 milyar TL'ye çıkarmayı hedeflediklerini kaydeden Yakalı, örnek vaka incelemeleri ve tecrübelerine dayanarak, dünyanın değişen  koşullarında gençlere, güçlü bir şekilde var olmanın inceliklerini aktardı.
-DirectFN Haber Merkezi-

www.directfn.com.tr
Aykut Yakalı Kimdir?
Aykut Yakalı 1979 yılında İstanbul’da doğdu. Özel Ar-El Kolejinde eğitimini burslu olarak tamamladı. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olduktan sonra lojistik sektöründe kariyerine başladı. 14 senelik lojistik kariyerinin son 2 yılında TLS Lojistik şirketinde Uluslararası Taşımalardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışıyor. Eski bir milli yüzücü olan Aykut Yakalı, “Ism Lead Auditor” sertifikasına sahip. Yakalı, İngilizce, Almanca ve İspanyolca biliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder